אור LED כדורגל ארנה

אור LED כדורגל ארנה

ארנה כדורגל LED אור. נוריות ה-LED המבריקים בעולם. פרימיום מדויק תאורה מערכת אופטית, 95% יעילות גבוהה. IP66 עמיד במים, מתאים לשימוש מקורה ובריכה חיצונית. Proctection סביבתי, אין UV/Hg, חומר מזיק

Product Details

אור LED כדורגל ארנה


מפרטים


led soccer arena light specifications

יש לנו מגוון רחב של תאורת LED כדי מתאים עבור הדרישה הזירות השונות, כמו הגודל, הגובה, הסוג, סגנון, על הדשא, הניסיון של השחקנים והקהל ועוד.


led soccer arena light design 1

led soccer arena light design 3נוריות ה-LED כדורגל, אם להציף אורות או מפרצים גבוהה, הן דרך חסכונית כדי להשיג תאורה אופטימלית תוך הפחתת עלויות ותחזוקה של השירות שלך לאורך זמן. מאז, האורות דלוקים בכל פעם מגרש הכדורגל פתוח, זה הגיוני להשתמש נורות מעמד זמן רב. תאורת LED היא פתרון בהספק נמוך המספקת תאורה מעולה דרך חסכונית כדי להוריד את עלויות השירות.


מגרשי כדורגל משתנים בגודלם; בית ספר תיכון, בקולג ', פנאי, אצטדיון-ישיבה, מגרשי כדורגל כל דורשים אחיד עוצמת הארה מן האורות לא יוצר בוהק או נקודות חמות על הדשא. כמו כן, למרות כדורגל הוא שיחק בגובה פני הקרקע, הכדור יכולות להיות בעט גבוה באוויר פעמים רבות לאורך כל המשחק. ודא שיש לך התאורה הטובה ביותר של כדורגל LED כדי ללכוד את כל מהלך!


בוהק רע וזה יכול להשפיע על ההנאה של המשחק. מזער בוהק של שחקני הכדורגל, האוהדים על-ידי כיוון האורות ולכן הם מחוץ לקו הראייה של השחקנים ואת הצופים.המוצר שלנו עבור כושר תאורה פתרוןIMG_5885.jpg720w.jpg
מגרש טניס LED אור יתרונות:

a)-רפלקטור אלומיניום טהור גבוהה ומערכת שחרור חם;

b). מתח גבוה LED תאורה, effection גבוהה מיובאים קבוע הנוכחי;

ג). עברנו ISO, ועם קבוצת בקרת איכות קפדנית;

ד). זמן אחריות: 3 שנים;

E)-חיסכון באנרגיה;

F). החזקה הגבוהה led תאורה בענף לד;

ז)-תאורה יעילות: עד 170 lm/w.Hot Tags: נורית אור ארנה כדורגל, כדורגל אור, אור ארנה

חקירה

מוצרים קשורים